Збір коштів на реабілітацію Басовського Микитки

Збір коштів на реабілітацію Басовського Микитки

Залишилось зібрати: 19 465 грн

Увага! Оголошуємо збір коштів на реабілітацію Басовського Микитки.

Микита – хлопчик, якому в 1 рік поставили діагноз ДЦП.ДЦП – невиліковна хвороба, але при умові постійних занять можна зменшити її прояви та жити повноцінним життям самостійно. На реабілітацію Микитки щороку сім'я витрачає дуже великі кошти.

«Проблеми зі здоров’ям почалися через асфіксію важкого ступеню при пологах. 9 днів ШВЛ, 14 днів реанімації. До року займалися массажами та ЛФК у Полтаві, а з року почали їздити по всій Україні. Спробували всі можливі методики, їздили постійно в МКВЛ ім.Козявкіна (м. Трускавець), Інново (м.Львів), РЦД "Вікторія" (м.Бориспіль), Томатіс (м.Харків), "Вернигора", заняття по методу Фельденкрайзу, індивідуальні заняття з тренером у басейні. Займатись потрібно постійно, якщо пропустити хоча б один курс реабілітації- одразу збільшується спастика м'язів, а це постійний біль і неможливість повноцінного руху» - розповідає мама хлопчика.

Зараз маленький Микита проходить 3-4 курси на рік в клініках(кожен курс вартістю 20-25 тисяч гривень), та приблизно 4 курси на рік з реабілітологами, які приїжджають у Полтаву (по 6 тисяч гривень, кожен курс).

Щомісяця, щороку, суми витрат збільшуються та давно вже стали непідйомними.

Нажаль, хлопчик має найтяжчу форму інвалідності, "підгруппу А", яка потребує постійного стороннього догляду, при таких умовах мами таких діток не можуть вийти на роботу, тому наш благодійний фонд закликає вас про допомогу Микиті. Допоможемо зібрати родині 19465 грн. для проходження щорічного курсу реабілітації  в міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна!